XXXVII sesja Rady Powiatu w Koszalinie

Dodano: 17 czerwca, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Przewodniczący Rady Powiatu w Koszalinie informuje, że w dniu 23 czerwca 2021 r. o godzinie 11.00, odbędzie się XXXVII sesja Rady Powiatu w Koszalinie.
Sesja odbędzie się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania).

Porządek obrad XXXVII sesji Rady Powiatu w Koszalinie

1. Otwarcie obrad.
  2. Stwierdzenie kworum.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z XXXIV sesji Rady Powiatu w Koszalinie z dnia 29 kwietnia 2021 r.
  5. Przyjęcie protokołu z XXXV sesji Rady Powiatu w Koszalinie z dnia 20 maja 2021 r.
  6. Przyjęcie protokołu z XXXVI sesji Rady Powiatu w Koszalinie z dnia 11 czerwca 2021 r.
  7. Sprawozdanie Starosty z działania Zarządu w okresie między sesjami.
  8. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady powierzonych do wykonania Zarządowi z XXXIV sesji.
  9. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady powierzonych do wykonania Zarządowi z XXXV sesji.
  10. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady powierzonych do wykonania Zarządowi z XXXVI sesji.
  11. Raport o stanie Powiatu Koszalińskiego za 2020 rok:
  • przedstawienie raportu o stanie Powiatu Koszalińskiego za rok 2020,

2) debata nad raportem,

3) podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu w Koszalinie wotum zaufania

1. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatu Koszalińskiego za 2020 rok oraz sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Koszalińskiego w 2020 r.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium dla Zarządu Powiatu z tytułu wykonania budżetu Powiatu Koszalińskiego w 2020 r.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu na 2021 rok.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Koszalińskiego na lata 2021 – 2030.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Rady Powiatu w Koszalinie w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Koszalińskiego na rok 2021.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia trybu prac nad projektem uchwały budżetowej Powiatu Koszalińskiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Oceny zasobów pomocy społecznej dla Powiatu Koszalińskiego za 2020 rok”.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Koszalinie za rok 2020.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia wniosku o obniżenie opłat za zajęcie pasa drogowego dróg powiatowych.
  10. Zapytania i interpelacje radnych.
  11. Odpowiedzi na zapytania i interpelacje radnych.
  12. Sprawy organizacyjne.
  13. Wnioski i oświadczenia radnych.
  14. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady