Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Wydarzenie

Dni Zdrowego Stylu Życia w Bobolicach

Data: 22.08.2020

Zapraszamy do namiotów powiatu koszalińskiego, w dniu 22.08.2020 w Bobolicach podczas PIKNIKU RODZINNEGO oraz pierwszego z czterech zaplanowanych Dni Zdrowego Stylu Życia.
Miejsce realizacji: ul. Szkolna 1, boisko sportowe przy Szkole Podstawowej
Godziny: 11:00-15:00
Podczas wydarzenia odbywać się będzie promocja realizowanego przez powiat projektu pn.”Wiem, badam się, zapobiegam – badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego”.

Wśród atrakcji m.in.:
WARSZTATY ZDROWEGO STYLU ŻYCIA, a w nim pokazy kulinarne, degustacja i konsultacje dietetyczne (pomiar masy i składu ciała); zapisy na bezpłatne badania kolonoskopii. Priorytetowym celem pokazów jest podniesienie świadomości uczestników jak ważne jest spożywanie codziennie odpowiednich porcji owoców, warzyw, soków itp. Dodatkowo w namiocie i na wolnym powietrzu przeprowadzone zostaną gry i animacje z poczęstunkiem i nagrodami dla osób uczestniczących w warsztatach.
STOISKO REKRUTACYJNE PODCZAS WYDARZEŃ PLENEROWYCH, a w nim konsultacje dietetyczne (pomiar masy i składu ciała), zdrowa przekąska, punkt informacyjny o realizowanym projekcie, zapisy na badania bezpłatne kolonoskopii, konsultacje dot. chorób nowotworowych – rak jelita grubego.

Serdecznie zapraszamy!
Plakat piknik rodzinny w dniu 22 sierpnia 2020 w godzinach 11-15 w miejscu plac przy Szkole Podstawowej przy ulicy Szkolnej 1 w Bobolicach

plakat informujący i promujący warsztaty zdrowego stylu zycia


Udostępnij: Facebook | Twitter