Rozpoczynamy nowy projekt „Nowoczesne i Atrakcyjne Koła Gospodyń Wiejskich”

Dodano: 25 czerwca, 2020 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Powiat Koszaliński w dniu 19 czerwca 2020 r. zawarł umowę nr WPROW-FV/4/2020 z Województwem Zachodniopomorskim na realizację operacji w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2020-2021.
Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt pn. „Nowoczesne i Atrakcyjne Koła Gospodyń Wiejskich” skierowany jest do mieszkańców z województwa zachodniopomorskiego (powiatu koszalińskiego).
Jego celem jest zaktywizowanie, zmotywowanie mieszkańców do podjęcia działań i inicjatyw lokalnych na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, obszarów swoich wsi.

Do realizacji zaplanowano m.in.: cykl szkoleń z zakresu rachunkowości i finansów, promocji i marketingu; wyjazd studyjny oraz publikację.

Zapoznaj się ze szczegółami

Zapraszamy do udziału – WYPEŁNIJ KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ (do pobrania w załącznikach)

plakat informujący o naborze na bezpłatne szkolenia i wyjazd studyjny w ramach projektu Nowoczesne i Atrakcyjne Koła Gospodyń Wiejskich

plakatjpeg0.1 MBPobierz