Konkurs kulinarny „Ziemniak na talerzu – tradycja kuchni powiatu koszalińskiego”

Dodano: 18 sierpnia, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Świeszyno jest organizatorem konkursu kulinarnego „Ziemniak na talerzu – tradycja kuchni powiatu koszalińskiego” o nagrodę Hako Technology sp. z o.o..

Celem konkursu jest identyfikacja i zgromadzenie wiedzy o potrawach regionalnych z ziemniaków, promocja powiatu koszalińskiego poprzez prezentację jego tradycji kulinarnych, popularyzacja kuchni regionalnej, budowanie tożsamości kulturowej w oparciu o ciągłość tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie oraz aktywizacja i promocja lokalnych wytwórców żywności.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trakcie trwania Powiatowego Festiwalu Ziemniaka w dniu 17 września 2022 roku na terenie rekreacyjnym nad rzeką Radew w Niedalinie.

Zgłoszenia udziału w konkursie można dokonać poprzez dokładne wypełnienie Karty zgłoszenia i przesłanie jej do dnia 14.09.2022 roku na adres Organizatora: biuro@ck.swieszyno.pl lub osobiste dostarczenie do siedziby Organizatora: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Świeszyno, Świeszyno 36.

Karta zgłoszenia do konkursu kulinarnego Ziemniak na talerzu tradycja kuchni powiatu koszalińskiegoDOCX0.1 MBPobierz
Regulamin konkusu kulinarnego Ziemniak na talerzu tradycja kuchni powiatu koszalińskiegomsword0.1 MBPobierz
Plakat promocyjny konkursu kulinarnego Ziemniak na talerzu tradycja kuchni powiatu koszalińskiegopng0.1 MBPobierz