Życzenia i nagrody dla nauczycieli!!!

Dodano: 11 października, 2019 | Autor: sylwia.wozniak@powiat.koszalin.pl

Życzenia i nagrody dla nauczycieli

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Starostwie Powiatowym w Koszalinie odbyło się 11 października spotkanie przedstawicieli środowiska nauczycielskiego z powiatu koszalińskiego z powiatowymi włodarzami.

Starosta koszaliński Marian Hermanowicz podziękował nauczycielom za ich codzienny trud i zaangażowanie w pracy z młodzieżą. Życzył również poprawy warunków zatrudnienia i satysfakcji z efektów trudnej działalności pedagogicznej.

Jak co roku, grupa pracowników oświaty odebrała z rąk starosty nagrody przyznawane z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tym razem otrzymali je: Monika Jagielska – dyrektor MOW w Polanowie, Marcin Cebulski – wychowawca MOW w Polanowie, Jacek Sztucki – dyrektor PPPP w Koszalinie, Dominika Iwaniuk – Lisik – psycholog PPPP w Koszalinie, Elwira Jaremko – psycholog PPPP w Koszalinie, Elżbieta Stankiewicz – nauczyciel SOSW w Warninie i Ryszard Pałczyński – dyrektor SOSW w Warninie.

W spotkaniu udział wzięli także przedstawiciele kierownictwa powiatu koszalińskiego: Zbigniew Grabarek – przewodniczący Rady Powiatu w Koszalinie, Agnieszka Kowalska – skarbnik powiatu, Agnieszka Maślińska – sekretarz powiatu, Agnieszka Mróz – dyrektor Wydziału Organizacyjnego oraz Marzena Pawłowska, zajmująca się w Starostwie sprawami oświatowymi.