Zgłoś się na bezpłatne badania!

Dodano: 31 sierpnia, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Uwaga! Uwaga! Przed nami kolejny weekendowy dzień pod znakiem profilaktyki – możliwości skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, porad specjalisty ds. chorób nowotworowych oraz szansa zapisania się na bezpłatne badania kolonoskopii. Trwa bardzo intensywny czwarty sezon naszych spotkań z Państwem i ofertą bezpłatnych badań kolonoskopii kierowaną do mieszkańców powiatu. Tym razem widzimy się w Tymieniu (gmina Będzino) podczas wydarzenia pn. „A nam jest szkoda lata”, organizowanego przy Domu Ludowym (Tymień 43). Dzięki uprzejmości organizatorów, naszą ofertę przedstawimy szerokiej grupie Mieszkańców powiatu koszalińskiego. Spośród wielu zapewnionych przez Organizatorów atrakcji, znajdźcie kilka minut by odwiedzić nasze stoisko (duży biały namiot!), wypełnić ankietę i oświadczenie, a otrzymacie Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych badań wykonywanych w SP ZOZ MSWiA w Koszalinie (POLIKLINIKA, ul. Szpitalna 2). Dla odwiedzających stoisko czekają również ciekawe publikacje, zdrowa przekąska. Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia!
plakat zapraszający na wydarzenie pn. A nam jest szkoda lata, odbędzie się w Tymieniu od godz. 15 w dniu 4.09.2021

plakat zapraszający na wydarzenie A nam jest szkoda lata, które odbędzie się w dniu 4.08.2021 w Tymieniu