Zawiadomienie o XXV sesji Rady Powiatu w Koszalinie

Dodano: 18 sierpnia, 2020 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

XXV sesja Rady Powiatu w Koszalinie, zwołana na wniosek Zarządu Powiatu w Koszalinie, w dniu 19 sierpnia 2020 r. o godz. 10.00

Sesja Rady Powiatu w Koszalinie odbędzie się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania).

Porządek obrad

Otwarcie obrad.

1. Stwierdzenie kworum.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Koszalińskiego na lata 2021-2027.
  4. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych i podziału środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na ich realizację na rok 2020.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu na 2020 r.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Koszalińskiego na lata 2020-2028.
  7. Zamknięcie obrad.