Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Zaproszenie dla NGO

Dodano: 23 września, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Pracownia Pozarządowa w Koszalinie planuje w najbliższym czasie szereg działań edukacyjnych i integracyjnych dla zachodniopomorskich organizacji. W związku z powyższym zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w wydarzeniach w ramach centrum.

I. Bezpłatny webinar z księgowości dla organizacji. Prowadzący –  Justyna Maćkowiak. Szkolenie będzie oparte o zagadnienia zgłoszone w formularzach zgłoszeniowych.
Termin realizacji: 28 września 2022 r. o godzinie 18.00 na Platformie Clickmeeting (niezbędny dostęp do Internetu) rezerwacja miejsca

II. Szkolenia z cyklu Nadmorskie warsztaty pozarządowe: 4 dni zajęć w Kołobrzegu (podzielonych na dwa 2-dniowe zjazdy). Szeroki zakres tematów, który pozwoli efektywniej zarządzać organizacją (m.in. promocja, pozyskiwanie środków, współpraca z samorządem).
Trwają zapisy na ostatnie dwie tegoroczne grupy szkoleniowe: tygodniową – I zjazd 3 do 4 listopada 2022 oraz II zjazd 21 do 22 listopada.2022 r. oraz  weekendową  – I zjazd 15 do 16 października.2022 r. oraz 5 do 6 listopada.2022 r. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy

III. Pracownia Pozarządowa stale prowadzi przedsięwzięcie wspierające istniejące zespoły dialogu obywatelskiego (rady młodzieżowe, rady seniorów, rady działalności pożytku publicznego).
Jeśli na terenie samorządu działa taki zespół Pracowania może pomóc mu efektywniej funkcjonować. Jeśli planowane jest powołanie tego typu rady, Pracownia może wesprzeć merytorycznie cały proces.

W połowie października wystartuje kolejna edycja konkursu Zachodniopomorski Lider NGO, w którym będziemy nagradzać najciekawsze inicjatywy realizowane przez organizacje w roku 2021.
Na początku grudnia zorganizowane zostanie 2-dniowe Zachodniopomorskie Forum NGO. Wszystkie informacje można  znaleźć na stronie oraz profilu FB .
Serdecznie zapraszamy.

KONTAKT: Łukasz Cieśliński
tel.: 609 144 511
Pracownia Pozarządowa
Dworcowa 2, 75-201 Koszalin


Udostępnij: Facebook | Twitter