Zapraszamy do udziału w konkursie.

Dodano: 16 października, 2020 | Autor: sylwia.wozniak@powiat.koszalin.pl

Powiat Koszaliński zaprasza do udziału w konkursie pn „Powiat jesienią malowany”

1. Przedmiotem Konkursu jest wykonanie pracy w dwóch kategoriach: kompozycja jesienna lub jesienne ludki. Praca powinna być wykonana z materiałów naturalnych, ekologicznych dowolną techniką umożliwiającą ekspozycję.
  2. Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców powiatu koszalińskiego: dzieci i młodzieży uczęszczającej do szkół, osób dorosłych (w tym członków Stowarzyszeń, Kół Gospodyń Wiejskich, Akademii Seniorów, osób indywidualnych).
    1. Termin dostarczenia prac: do dnia 30 października 2020 r.
    2. Odpowiednio zabezpieczone prace należy:
    3. a) przesłać pocztą tradycyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Koszalinie Racławicka 13, (wraz z wypełnionym Formularzem Zgłoszeniowym) z dopiskiem: Wydział Organizacyjny/ Biuro Promocji pok. 414 (IV piętro).Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego (stanowiącego załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu) lub  b) dostarczyć osobiście do kancelarii Starostwa Powiatowego w Koszalinie Racławicka 13, (wraz z wypełnionym Formularzem Zgłoszeniowym) z dopiskiem: Wydział Organizacyjny/ Biuro Promocji pok. 414 (IV piętro).

Prosimy (poniżej) o zapoznanie się z regulaminem.

REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU Powiat jesienią malowanypdf0.1 MBPobierz
Załącznik nr 1 do Regulaminu KonkursuDOCX0.1 MBPobierz