Zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Zaprojektuj Bożonarodzeniową kartkę”

Dodano: 30 października, 2020 | Autor: sylwia.wozniak@powiat.koszalin.pl

Powiat Koszaliński zaprasza do udziału w konkursie pn. „Zaprojektuj bożonarodzeniową kartkę”

Celem konkursu jest zaprojektowanie kartki bożonarodzeniowej wraz z życzeniami.
Głównym elementem jaki należy zaprojektować, ma być charakterystyczne np. miejsce, obiekt, krajobraz z jakiej jest wykonawca kartki.
Ze zgłoszonych projektów organizator wybierze trzy prace, które będą wykorzystane do wykonania cyfrowej wersji kartki, która będzie wysyłana przez Starostę Koszalińskiego do urzędów, instytucji, organizacji z jakimi współpracuje powiat koszaliński.
Konkurs jest skierowany do uczniów szkół z terenu powiatu koszalińskiego.
Do pracy konkursowej należy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy (zgodnie ze wzorem, stanowiącym załącznik do Regulaminu) oraz podpisany obowiązek informacyjny.

Kartkę należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Koszalinie, Kancelaria Ogólna,(parter wejścia głównego do budynku) lub wysłać na adres:
Starostwo Powiatowe w Koszalinie ul. Racławicka 13, 75-620 Koszalin z dopiskiem Konkurs: ”Zaprojektuj bożonarodzeniową kartkę”. (O zachowaniu terminu decyduje data wpływu do Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Koszalinie).
Zaprojektowaną kartkę należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 9 listopada 2020 roku.

Prosimy (poniżej) o zapoznanie się z regulaminem.

Regulamin Powiatowego Konkursu pn. Zaprojektuj Bożonarodzeniową kartkępdf0.1 MBPobierz
Załącznik Regulaminu konkursu Zaprojektuj Bożonarodzeniową kartkępdf0.1 MBPobierz
Załącznik Regulaminu konkursu Zaprojektuj Bożonarodzeniową kartkęDOCX0.1 MBPobierz
Obowiązek informacyjnypdf0.1 MBPobierz