Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Zachodniopomorskie Forum NGO 2021

Dodano: 03 grudnia, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Od 2014 roku Pracownia Pozarządowa organizuje wyjątkowe spotkania adresowane do zachodniopomorskich stowarzyszeń i fundacji – Zachodniopomorskie Fora NGO. To spotkania pełne inspiracji, wymiany doświadczeń i integracji dedykowane najbardziej aktywnym działaczkom i działaczom społecznym z terenu naszego województwa. Forum to także przestrzeń do nawiązywania kontaktów między organizacjami, dostęp do aktualnej wiedzy i wysokiej klasy specjalistów, to wspólna integracja i docenianie swoich osiągnięć. Podczas tegorocznego Forum poznamy również laureatów IV już edycji konkursu Zachodniopomorski Lider NGO.

W tym roku Forum organizowane będzie w tradycyjnej formule a przy okazji z wyjątkowymi, świątecznymi akcentami i atrakcjami.

Zachodniopomorskie Forum NGO 2021 odbędzie się w dniach 10-11 grudnia br. w Mielnie, w Royal Park Hotel & Spa.

Zapraszamy do zapisów (krótki formularz dostępny pod adresem: https://forms.gle/wDvd8Zvwi2R79iz76).
W przypadku większej liczby zgłoszeń niż dostępnych miejsc obowiązuje limit dla dwóch osób z jednej organizacji. Liczba miejsc jest ograniczona więc zachęcamy do szybkiej decyzji:)

Szczegóły dotyczące Forum można znaleźć na stronie: https://pracowniapozarzadowa.pl/2021/12/01/zachodniopomorskie-forum-ngo/

Serdecznie zapraszamy do udziału.


Udostępnij: Facebook | Twitter