Zachęcamy do badań kolonoskopii podczas BIAŁEJ SOBOTY w Poliklinice

Dodano: 13 marca, 2023 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

11 marca 2023 r. podczas podczas organizowanej przez Partnera Projektu BIAŁEJ SOBOTY spotkaliśmy się z mieszkańcami powiatu koszalińskiego i miasta Koszalin, by przedstawić ofertę projektu „Wiem, Badam się, Zapobiegam – badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego” i zaprosić do bezpłatnych badań kolonoskopii.
Badania są wykonywane w SP ZOZ MSWIA w Koszalinie („Poliklinika”) dla mieszkańców powiatów:
– koszalińskiego i miasta Koszalin,
– kołobrzeskiego i miasta Kołobrzeg,
– białogardzkiego i miasta Białogard,
– świdwińskiego i miasta Świdwin,
– Szczecineckiego i miasta Szczecinek
w wieku 55-64 lat, (a z potwierdzonym obciążeniem genetycznym w wieku 25-65 lat).

Każda osoba odwiedzająca stoisko projektu otrzymała niezbędne informacje dot. badania, ankietę zgłoszenia na badanie wraz z oświadczeniem, publikacje jakie do tej pory ukazały się w projekcie.
Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie badaniami, zapraszamy!