Z zaproszeniem na kolonoskopię w Będzinie i Biesiekierzu

Dodano: 18 maja, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

17 maja 2022 towarzyszyliśmy mieszkańcom Będzina i Biesiekierza w odbywającej się akcji bezpłatnych badań wzroku. W ślad za OPTO-BUSEM i chętnymi do badań mieszkańcami, zapraszaliśmy również do skorzystania z bezpłatnych badań kolonoskopii. Osoby badające wzrok i im towarzyszące chętnie zaglądały do stoiska projektu „Wiem, badam się, zapobiegam…”. To już kolejna nasza wizyta w gminach powiatu koszalińskiego, promująca i rekrutująca do projektu, w którym wykonywane są bezpłatne badania kolonoskopii dla mieszkańców naszego powiatu i miasta Koszalin w wieku od 55 do 64 r. ż. (+dla osób z potwierdzonym obciążeniem genetycznym 25-65 r.ż.). Mieszkańcy otrzymali materiały informacyjno – promocyjne, publikacje, korzystali z poczęstunku. Podczas spotkania uczestnicy mogli zapisać się na badanie poprzez wypełnienie ankiety. Organizatorom spotkania bardzo dziękujemy za życzliwość i możliwość realizacji spotkania z mieszkańcami, a mieszkańców raz jeszcze serdecznie zapraszamy na bezpłatne badania kolonoskopii, które przypominamy potrwają do połowy 2023 r.

zdjęcie stoiska podczas promocji projektu Wiem, badam się , zapobiegam w Będzinie przed GOK  zdjęcie publikacje wydane w ramach projektu Wiem, Badam się, Zapobiegam  zdjęcie opto-busa wykonującego badania wzroku

zdjęcie z promocji projektu Wiem, Badam się, Zapobiegam w Starych Bielicach 20 marca 2022   zdjęcie opto-busa wykonującego badania wzroku w oddali stoisko powiatu i promocja wykonywanych badań kolonoskopii
Plakat z informacja o bezpłatnych badaniach wzroku OPTO BUS 17 maja 2022 Będzino Dom Kultury od godziny 14