Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dodano: 14 października, 2019 | Autor: sylwia.wozniak@powiat.koszalin.pl

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom Oświaty satysfakcji, sukcesów zawodowych oraz niesłabnącego zapału do pracy z dziećmi i młodzieżą. To do nich należy przyszłość, ale to Wy dziś nadajecie jej kształt. W codziennej pracy dydaktyczno-wychowawczej wyposażacie młodych ludzi we wszystkie potrzebne w dorosłym życiu umiejętności, służycie im dobrą radą, jesteście dla nich życzliwymi przyjaciółmi.

Dziękujemy za ten trud, troskę i zaangażowanie. Jesteśmy wdzięczni za nieustanne podnoszenie jakości edukacji i ciągłe doskonalenie własnych umiejętności merytorycznych i pedagogicznych. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy Państwu także wielu wyrazów wdzięczności od uczniów i ich rodziców, bo to one są dla Was najwspanialszym i najbardziej oczekiwanym prezentem.