Z ofertą badań profilaktycznych w Sianowie

Dodano: 24 października, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

21 października 2022 r. towarzyszyliśmy mieszkańcom gminy Sianów i powiatu podczas zorganizowanego Powiatowego Dnia NGO. Osoby uczestniczące w wydarzeniu chętnie zapoznawały się z ofertą projektu „Wiem, badam się, zapobiegam…”.  Po przeprowadzonym wywiadzie kilka osób zachęciło się do wypełnienia ankiety wraz z oświadczeniem i skorzystania z bezpłatnych badań kolonoskopii. Przypominamy, że nasza oferta skierowana jest do osób w wieku od 55 do 64 r. ż. (+dla osób z potwierdzonym obciążeniem genetycznym 25-65 r.ż.). Każdy uczestnik otrzymał przygotowane materiały informacyjno – promocyjne, publikacje, skorzystał z poczęstunku. Organizatorowi wydarzenia dziękujemy za możliwość realizacji spotkania z mieszkańcami, a mieszkańców raz jeszcze serdecznie zapraszamy na bezpłatne badania kolonoskopii, które przypominamy potrwają do połowy 2023 r.
Było to ostatnie (12) w tym roku spotkanie z mieszkańcami w zakresie edukacji zdrowotnej. W przyszłym roku również zaplanowano 12 spotkań na terenie całego powiatu koszalińskiego. Do miłego zobaczenia!