XXV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian

Dodano: 22 czerwca, 2023 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

W sobotę 24.06.2023 r. od godziny 10.30 sianowski stadion będzie gościł uczestniczki XXV Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod Patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Zawody rozegrane zostaną w 2 kategoriach wiekowych: Open i 2010 i młodsze. Udział w turnieju potwierdziło 16 zespołów, po 8 w obu kategoriach Seniorki: Stal Jezierzyce, Wikęd Luzino, AP Drawsko, KP Błękitni Stargard, Ceramika Łubiana,  MUKS PS Kostrzyn n/O i dwa zespoły Victorii SP2 Sianów. Młodziczki 2010 i mł. : AZS UAM Poznań, SP/Arkadia Malechowo, AP Drawsko, Ceramika Łubiana, Tucholanka Tuchola, MUKS PS Kostrzyn n/O i dwa zespoły Victorii SP2 Sianów. Współorganizatorem zadania oprócz Victorii SP2 Sianów będzie Województwo Zachodniopomorskie. Turniej rzeczowo i finansowo będą wspomagały min. : Gmina Sianów, Województwo Zachodniopomorskie, Powiat Koszaliński, Polski Związek Piłki Nożnej, PGK Koszalin, Arka Sianów, Bank Spółdzielczy Sławno Oddział Sianów, Radio Koszalin . Z powodów rodzinnych nie dojedzie główna bohaterka Ania Bocian, której imieniem nazwano ten wiekowy już turniej. W roli zastępczyni Ani, jako ambasadorka Turnieju wystąpi jej koleżanka z zespołu Natalia Chudzik, legitymująca się 86 występami w pierwszej reprezentacji Polski Seniorek.

Plakat zapraszający na 25 Ogólnopolski Turniej Piłki NOznej Kobiet im. Anny Bocian 24 czerwca 2023 Stadion Miejski w Sianowie