XX Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2023

Dodano: 27 lutego, 2023 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne realizowany jest od 2003 roku w ramach działań na rzecz zmniejszenia liczby wypadków i chorób zawodowych rolników.
Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym. Skierowany jest do właścicieli gospodarstw indywidualnych, z których przynajmniej jeden z właścicieli jest objęty ubezpieczeniem społecznym rolników. Udział w Konkursie mogą wziąć zarówno duże, jak i małe gospodarstwa rolne.
W  dotychczasowych dziewiętnastu edycjach udział wzięło ponad 22 tysiące gospodarstw indywidualnych.
Ważne terminy:
21.04.2023 r. – upływa termin zgłaszania udziału w Konkursie
30.06.2023 r. – zakończenie etapu wojewódzkiego
10-28 lipca 2023 r. – wizytacja gospodarstw finałowych (termin może ulec zmianie).

Szczegółowe informacje

plakat zapraszenie do udziału w 20 Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2023

informacja zamieszczona na prośbę KRUS Oddział Regionalny Koszalin