Wyniki konkursu plastycznego pn. „Od ziarenka do bochenka”

Dodano: 05 sierpnia, 2019 | Autor: sylwia.wozniak@powiat.koszalin.pl

W związku z realizacją przez Powiat Koszaliński konkursu plastycznego pn. „Od ziarenka do bochenka: w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie, Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Operacja współfinasowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w dniu dzisiejszym (05.08.2019 r.) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Koszalinie odbyło się zebranie komisji konkursowej.

Konkurs plastyczny skierowany był do dzieci i młodzieży z terenu powiatu koszalińskiego uczęszczających na zajęcia w świetlicach wiejskich/domach kultury, organizowane w okresie wakacyjnym.

Tematyka prac konkursowych nawiązywać miała do nazwy projektu „Od ziarenka do bochenka”, a także ukazywać walory życia na wsi, jego tradycje i obrzędy jakim jest np. uprawa zbóż oraz wypiek chleba.

Komisja Konkursowa w składzie:

Marzena Pawłowska– Przewodnicząca Komisji
Agnieszka Kulesza– Członek Komisji
Anna Chmielińska-Bernacka– Członek Komisji
Tomasz Hermanowicz– Członek Komisji

dokonała oceny otrzymanych prac, przyznając miejsca:

I miejsce – Świetlica wiejska w Kłaninie
II miejsce – Świetlica wiejska w Nacławiu