Wyniki konkursu filmowego pn. „Moja wieś w obiektywie” – kategoria praca zbiorowa

Dodano: 30 września, 2020 | Autor: joanna.lipska@powiat.koszalin.pl

grafika z logo i informacja o finansowaniu

Dziś odbyło się zebranie komisji konkursowej konkursu filmowego pn. „Moja wieś w obiektywie” na potrzeby realizacji projektu pn. „Moja wieś – moje serce” w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2020-2021.

Komisja Konkursowa w składzie:
1. Ewa Zagórska- Przewodnicząca Komisji
2. Jerzy Banasiak- Członek Komisji
3. Sylwia Woźniak- Członek Komisji
dokonała oceny siedmiu prac konkursowych w kategorii praca zbiorowa wykonanych przez dzieci i młodzież z terenu powiatu koszalińskiego,.
Każdy z członków Komisji Konkursowej ocenił wszystkie prace ( skala punktów 1-7). Na tej podstawie oraz zgodnie z regulaminem konkursu zostały przyznane następujące nagrody pieniężne:
I miejsce – za film pn. „Moja wieś w obiektywie” wykonany przez Nelę i Dominika Wiewiórskich – 1 000,00 zł
II miejsce – za film pn. „Moja wieś 2.0” wykonaną przez młodzież z MOW
w Polanowie- 800,00 zł
III miejsce – za film pn. „Nasze Dunowo” wykonaną przez grupę uczniów z klasy 6 i 7 SP w Dunowie– 600,00 zł