Wydarzenie

Konkurs na najpiękniejszy wianek

Data: 29.06.2024

Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszy wianek świętojański.
Wianki należy dostarczyć do plenerowego biura organizatora (namiot nad basenem miejskim) w dniu 29.06 2024 r. w godz. 17:30-18:30
Kategorie: Konkurs jest adresowany do dzieci i młodzieży z gminy Polanów.
Technika wykonania: Wianek powinien być wykonany ze świeżego materiału roślinnego (kwiaty, liście, gałązki, zioła). Dopuszcza się użycie tkanin (kokard, wstążek, sznurka). Konstrukcja wianka powinna pozwolić unosić się na wodzie i mieć zamontowaną świecę lub kilka świec. Do konstrukcji można użyć gałęzi, siana, wikliny lub drewna. Kształt – dowolny. Kompozycja – dowolna.

Nagrody:
Pierwsze miejsce: Trampolina ogrodowa
Drugie miejsce: Namiot
Trzecie miejsce: Basen

Zapoznaj się z REGULAMINEM konkursu

Plakat z zaproszeniem do udziału w konkursie na najpiękniejszy wianek świętojański organizowany przez POKiS w Polanowie