Wydarzenie

Obchody Dnia Niepodległości w Sianowie

Data: 11.11.2023

Sianowskie Centrum Wiedzy zaprasza na wspólne świętowanie 105 rocznicy odzyskania niepodległości. Wydarzenie zaplanowano 11 listopada 2023 roku od godziny 13:30 pod pomnikiem Poległych za Ojczyznę w Parku Miejskim im. Powstańców Warszawskich w Sianowie. Następnie zaplanowano w Kinie Zorza koncert Filharmonii Koszaliński pod batutą Stefana Waltera, śpiew Katarzyna Dondalska z repertuarem muzyki filmowej.

Narodowe Święto Niepodległości jest dla każdego z nas ważnym wydarzeniem. To właśnie dzień 11 listopada 1918 roku zapisał się w historii naszego kraju, jako wyjątkowy dzień, w którym Polska, po 123 latach zaborów, na nowo pojawiła się na mapach świata, jako wolne państwo.
W tym roku będziemy świętować 105. Rocznice Odzyskania Niepodległości.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Plakat z zaproszeniem na obchody 105 rocznicy odzyskania niepodległości w Sianowie w dniu 11 listopada 2023