Weekend z profilaktyką – stoiska rekrutacyjne projektu

Dodano: 23 lipca, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Uwaga! Uwaga! Przed nami kolejne dni (24 i 25 lipca 2021 r.) pod znakiem profilaktyki – możliwości skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, porad specjalisty ds. chorób nowotworowych oraz szansa zapisania się na bezpłatne badania kolonoskopii.
Trwa bardzo intensywny, czwarty sezon naszych spotkań z Państwem i ofertą bezpłatnych badań kolonoskopii, wykonywanych w ramach projektu „Wie, badam się, zapobiegam…”, kierowanych do mieszkańców powiatu. Tym razem widzimy się w Bobolicach (teren boiska przy Szkole Podstawowej, ul. Szkolna1); oraz w  Rosnowie – teren rekreacyjny/plaża. Dzięki uprzejmości organizatorów wszystkich lipcowych wydarzeń, naszą ofertę przedstawimy szerokiej grupie Mieszkańców powiatu koszalińskiego. Spośród wielu zapewnionych przez Organizatorów atrakcji, znajdźcie kilka minut by odwiedzić nasze stoisko (duży biały namiot!), wypełnić ankietę i oświadczenie, a otrzymacie Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych badań wykonywanych w SP ZOZ MSWiA w Koszalinie (POLIKLINIKA, ul. Szpitalna 2). Dla odwiedzających stoisko czekają również ciekawe publikacje, zdrowa przekąska.
Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia 😉

plakat stoiska rekrutacyjne 2021 Bobolice i Rosnowo jpg