Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Weekend z profilaktyką – promocja badań kolonoskopii w Węgorzewie Koszalińskim

Dodano: 04 lipca, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

W miniony weekend rozpoczął się piąty sezon kampanii informacyjno – promocyjno – rekrutacyjnej realizowanych badań kolonoskopii przez powiat koszaliński w ramach projektu pn. „Wiem, badam się, zapobiegam – badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego”.
2 lipca 2022 r. gościliśmy w gminie Sianów podczas III Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich odbywającego się w miejscowości Węgorzewo Koszalińskie. Mieszkańcy uczestniczący w wydarzeniu, a także wystawcy z terenu powiatu koszalińskiego, chętnie korzystali z bezpłatnych porad wykwalifikowanego dietetyka. Kilkanaście osób po rozmowie ze specjalistą ds.chorób nowotworowych, wypełniło ankietę wraz z oświadczeniem i zostało zaproszonych do udziału w bezpłatnych badaniach kolonoskopii. Z ofertą bezpłatnych badań odwiedzamy co roku każdą gminę powiatu. Świadomości i chęci dbania o własne zdrowie jest u naszych mieszkańców coraz więcej, co nas bardzo cieszy. Każda osoba odwiedzająca stoisko otrzymała niezbędne informacje dot. badania, ankietę zgłoszenia na badanie wraz z oświadczeniem, publikacje jakie do tej pory ukazały się w projekcie, a także obejrzała film informacyjno – promocyjny wyświetlany podczas promocji projektu. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie!
Najbliższe wydarzenie 03.07.2022 w Bobolicach, teren rekreacyjny przy kościele.
zdjęcie stoiska rekrutacyjnego projeku zapraszającego do bezpłatnych badań kolonoskopii zdjęcie stoiska rekrutacyjnego projeku zapraszającego do bezpłatnych badań kolonoskopii zdjęcie stoiska rekrutacyjnego projeku zapraszającego do bezpłatnych badań kolonoskopii zdjęcie stoiska rekrutacyjnego projeku zapraszającego do bezpłatnych badań kolonoskopii zdjęcie stoiska rekrutacyjnego projeku zapraszającego do bezpłatnych badań kolonoskopii


Udostępnij: Facebook | Twitter