Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Weekend z profilaktyką – promocja badań kolonoskopii w Bobolicach

Dodano: 04 lipca, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

W miniony weekend rozpoczął się piąty sezon kampanii informacyjno – promocyjno – rekrutacyjnej realizowanych badań kolonoskopii przez powiat koszaliński w ramach projektu pn. „Wiem, badam się, zapobiegam – badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego”.
Plakat zapraszający na Parafiadę 3 lipca 2022 od godziny 13 w Bobolicach Plac Parafialny3 lipca 2022 r. gościliśmy w gminie Bobolice podczas Parafiady, odbywającej się na Placu Parafialnym (ul. Kościelna 1). Mieszkańcy uczestniczący w Parafiadzie chętnie korzystali z bezpłatnych porad wykwalifikowanego dietetyka. Kilkanaście osób po rozmowie ze specjalistą ds.chorób nowotworowych, wypełniło ankietę wraz z oświadczeniem i zostało zaproszonych do udziału w bezpłatnych badaniach kolonoskopii. Z ofertą bezpłatnych badań odwiedzamy co roku każdą gminę powiatu. Świadomości i chęci dbania o własne zdrowie jest u naszych mieszkańców coraz więcej, co nas bardzo cieszy. Każda osoba odwiedzająca stoisko otrzymała niezbędne informacje dot. badania, ankietę zgłoszenia na badanie wraz z oświadczeniem, publikacje jakie do tej pory ukazały się w projekcie, a także obejrzała film informacyjno – promocyjny wyświetlany podczas promocji projektu. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie!
Najbliższe wydarzenie 09.07.2022 w Wyszewie (gmina Manowo), teren rekreacyjny przy świetlicy.
zdjęcie stoiska rekrutacyjnego projeku zapraszającego do bezpłatnych badań kolonoskopii  zdjęcie stoiska rekrutacyjnego projeku zapraszającego do bezpłatnych badań kolonoskopii  zdjęcie stoiska rekrutacyjnego projeku zapraszającego do bezpłatnych badań kolonoskopii


Udostępnij: Facebook | Twitter