Warsztaty diagnostyczno-projektowe do Strategii Rozwoju Ponadlokalnego dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego

Dodano: 10 czerwca, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

KKBOF banerek Wspólnie stwórzmy Strategię Rozwoju Ponadlokalnego dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego do roku 2030.
Zapraszamy Państwa na podsumowujące warsztaty diagnostyczno-projektowe do Strategii Rozwoju Ponadlokalnego dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego.
Ustalenia, wypracowane na warsztatach będą podstawą opracowania dokumentu Strategii, który będzie miały duży wpływ na rozwój społeczny i gospodarczy obszaru.

Spotkanie odbędzie się w dniu 30.06.2022 w Hali widowiskowo- sportowej w Koszalinie przy ul. Śniadeckich 4.

Dyskusje będą prowadzone w godzinach 10.00 – 14.00 i przebiegną równolegle w trzech podzespołach do spraw: gospodarki, społecznych, przestrzenni, środowiska i infrastruktury.

Chęć udziału w warsztatach mogą Państwo zgłaszać w formularzu zgłoszeniowym

plakat zapraszający do udziału w warsztatach 30 czerwca 2022

Wśród uczestników warsztatów zostaną rozlosowane upominki. Jeśli ważne jest dla Ciebie Twoje otoczenie – przyjdź! Twój głos ma znaczenie!

ciąg logotypów od lewej Fundusze Europejskie, RP, Pomorze Zachodnie, UE EFS