UWAGA! Rekrutacja do udziału w projekcie „Dialog obywatelski i partycypacja w Powiecie Koszalińskim”

Dodano: 19 sierpnia, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sianowskiej serdecznie zaprasza jednostki samorządu terytorialnego z terenu Powiatu Koszalińskiego do udziału w projekcie pn. „Dialog obywatelski i partycypacja w Powiecie Koszalińskim”!

Rekrutacja trwa do 31 sierpnia br.

Co oferujemy? Szereg form wspierających NGOs i grupy nieformalne w działaniu społecznym (doradztwo i szkolenia z pisania projektów, rozliczania dotacji, współpracy z samorządem itp.) oraz usługi promocyjne (graficzne i tworzące nowy wizerunek NGOs w powiecie).

A dodatkowo? w 4 wybranych samorządach w Powiecie Koszalińskim partycypacyjnie przeprowadzimy 4 procesy tworzenia lokalnych aktów prawa (np. programów współpracy JST z NGOs, uchwał dot. konsultacji społecznych, uchwał o powołaniu np. rady pożytku publicznego, rady seniorów, rady młodzieży i in).

Zapraszamy do kontaktu i wypełniania formularzy zgłoszeniowych
Zapoznaj się  z REGULAMINEM

Szczegóły u koordynatora projektu: p. Dawida Marcinkowskiego tel. 669 436 654, e-mail: kontakt@ngowpowiecie.pl a także na stronie: www.ngowpowiecie.pl

Plakat informacyjny o rekrutacji czterech samorządów w ramach projektu