Uproszczone oferty realizacji zadania publicznego

Dodano: 15 listopada, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

ZARZĄD  POWIATU  W  KOSZALINIE
Zamieszcza uproszczone oferty realizacji zadania publicznego:
1)   Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Będzino z siedzibą w Mścicach, na realizację zadania publicznego, pt. „Kulinarne dziedzictwo w potrawach bożonarodzeniowych”,
2)   Uczniowski Klub Sportowy MORSKI z siedzibą w Sianowie, na realizację zadania publicznego, pt. „Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dzieci”,
3)   Stowarzyszenie Srebrny Dwór z siedzibą w Żydowie, na realizację zadania publicznego, pt. „Zaginione składniki na pierniki”.
Opinie i uwagi dotyczące oferty przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres poczta@powiat.koszalin.pl lub na piśmie, bezpośrednio w siedzibie Starostwa Powiatowego w Koszalinie, ul. Racławicka 13 (Kancelaria Ogólna – parter), w terminie do dnia 22 listopada 2022 roku.

,,Inicjatywa jest współfinansowana ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Konkursu Marszałka ,,Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2022”.

grafika samorządowy lider współpracy z NGO 2022

Oferta realizacji zadania publicznego_UKS Morski_Sianówpdf0.1 MBPobierz