Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dąbrowa

Dodano: 18 listopada, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

ZARZĄD  POWIATU  W  KOSZALINIE

Zamieszcza uproszczoną ofertę realizacji zadania publicznego: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dąbrowa z siedzibą w Dąbrowie
(gm. Sianów), na realizację zadania publicznego, pt. „ECO DĄBROWA”.

Opinie i uwagi dotyczące oferty przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres poczta@powiat.koszalin.pl lub na piśmie, bezpośrednio w siedzibie Starostwa Powiatowego w Koszalinie, ul. Racławicka 13 (Kancelaria Ogólna – parter), w terminie do dnia 25 listopada 2022 roku.

,,Inicjatywa jest współfinansowana ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Konkursu Marszałka ,,Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2022”.

www.wws.wzp.pl

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego Stowarzyszenie Dąbrowapdf0.1 MBPobierz