Tydzień Bibliotek w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie

Dodano: 10 czerwca, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Podczas wojewódzkiej inauguracji Tygodnia Bibliotek w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie, ogłoszono, że Biblioteką Roku Województwa Zachodniopomorskiego 2021 została Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Bobolicach.
Jednocześnie w konkursie Bibliotekarz Roku Województwa Zachodniopomorskiego 2021, wyróżnienie otrzymała pani dyrektor tej placówki Monika Żemojtel.

25 maja 2022 r., wręczenia statuetki „Biblioteka Roku” pracownicom instytucji dokonał Dyrektor Książnicy Pomorskiej w Szczecinie Lucjan Bąbolewski, w siedzibie Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Bobolicach. W wydarzeniu uczestniczyła Burmistrz Bobolic Mieczysława Brzoza i Radni Rady Miejskiej w Bobolicach, oraz Dyrektor Koszalińskiej Biblioteki Publicznej Dariusz Pawlikowski, Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bobolicach i dwie instruktorki wojewódzka – Monika Kwaśniak i powiatowa – Małgorzata Zychowicz.