Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Szkolenia dla NGO!

Dodano: 10 grudnia, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Szkolenia  kierowane są do zachodniopomorskich organizacji i organizowane w formie webinarów on-line. Udział bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji pod wskazanym linkiem.

15 grudnia 2021 w godz. 19.00-20.30 odbędzie się spotkanie poświęcone tematyce księgowości i sprawozdawczości, w tym m.in. najnowszym zmianom dotyczącym umów sponsoringu oraz kalkulacji wynagrodzeń pracowników /pracowniczek organizacji.
Poprowadzi je ceniona specjalistka w tym temacie – Justyna Maćkowiak. Link do rejestracji: https://pracowniapozarzadowa.clickmeeting.com/ksiegowosc-i-sprawozdawczosc-w-organizacjach/register

20 grudnia 2021 w godz. 19.00-20.30 odbędzie się spotkanie dotyczące najnowszych zmian w zakresie otwartych konkursów ofert i zarządzania organizacją, w tym: dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami, rejestr beneficjentów rzeczywistych czy nowe formy rejestracji i zgłaszania zmian w KRS. Poprowadzi je Łukasz Cieśliński, ekspert COP.

Zapisy na pierwsze ze spotkań już trwają, z kolei w najbliższy poniedziałek (13.12.2021 r.) uruchomione zostaną zapisy na spotkanie 20 grudnia.
Aktualne informacje w tym zakresie znajdują się na stronie Pracowni: www.pracowniapozarzadowa.pl


Udostępnij: Facebook | Twitter