Szczepienia na HPV dla dziewcząt z subregionu koszalińskiego

Dodano: 31 marca, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Na terenie naszego regionu realizowany jest projekt „Stop HPV w subregionie koszalińskim” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020”. Projekt „Stop HPV w subregionie koszalińskim” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020”.

Szczegółowe informacje na temat programu znajdziecie Państwo na stronie

Celem projektu „Stop HPV w subregionie koszalińskim” jest zmniejszenie zagrożenia zachorowalności na HPV wśród 1095 dziewczynek w wieku 12 lat. Dziewczynki zostaną zaszczepione szczepionką przeciwko HPV i objęte działaniami edukacyjnymi dotyczącymi zachorowalności na raka szyjki macicy, sromu, pochwy, odbytu oraz brodawek narządów płciowych. Działania wskazane w projekcie będą realizowane do 30.06.2023.

Uczestnikami projektu będą osoby zamieszkałe na terenie realizacji projektu, tj.: powiaty: sławieńskiego, koszalińskiego, białogardzkiego, kołobrzeskiego oraz Miasta Koszalin.

Ze względu na istotny pozytywny wpływ na zdrowie mieszkańców Województwa Zachodniopomorskiego serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy z Beneficjentem projektu, którym jest doktor Wiesława Pudzianowska, lekarz z 30 letnim stażem oraz Partnerem projektu Instytut Rozwoju Osobistego Sp. z o.o.

Informację telefoniczną można uzyskać pod numerem  533 334 851

Kontakt mailowy można nawiązać pod adresem: zachodniopomorskie@stophpv.eu

Zgłoszenia do projektu można dokonać kontaktując się bezpośrednio z przychodnią współpracującymi przy projekcie:

– Przychodnia Bezpieczna Rodzina Radosław Zając ul. Lelewela 7, 75-450 Koszalin, nr tel kontaktowego: 789 340 268,

– NZOZ ARS MEDICA SŁAWNO UL.KOSZALIŃSKA 4, REJESTRACJA TEL.59-844-56-21 (WTOREK W GODZ.14.00-15.00)

Plakat kierujący do szczegółowych informacji o projekcie STOP HPV

Informacja przekazana przez koordynatorkę projektu Małgorzatę Zielińską, tel. 533 334 851