Stoiska rekrutacyjne projektu. Zapraszamy na bezpłatne badania kolonoskopii.

Dodano: 14 czerwca, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Uwaga! Uwaga! Rozpoczynamy piąty sezon naszych spotkań z zaproszeniem do udziału w bezpłatnych badaniach kolonoskopii. Projekt pn. „Wiem, Badam się, Zapobiegam…” realizowany dla Mieszkańców Powiatu Koszalińskiego i Miasta Koszalin jest od 2018 r. i potrwa do czerwca 2023 r. Badania kierowane są do osób w wieku 55 – 64 r.ż, a jeśli mają Państwo potwierdzone obciążenie genetyczne to w wieku 25 – 65 r. ż.

Przed nami 8 spotkań podczas jednych z największych wydarzeń plenerowych organizowanych na terenie 8 gmin powiatu koszalińskiego. Wakacyjny czas pod znakiem profilaktyki ? Dlaczego nie! Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska – białego namiotu i skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, porad specjalisty ds. chorób nowotworowych oraz zapisania się na bezpłatne badania kolonoskopii (ankiety i oświadczenia dostępne na miejscu). Każda zainteresowana programem osoba otrzyma bezpłatne informacje, publikacje i zdrową przekąskę. Dzięki uprzejmości wszystkich organizatorów wydarzeń, naszą ofertę przedstawimy szerokiej grupie Mieszkańców powiatu koszalińskiego, którą zachęcamy do wykonania badań w SP ZOZ MSWiA w Koszalinie (POLIKLINIKA, ul. Szpitalna 2).

Spośród wielu zapewnionych przez Organizatorów atrakcji, znajdźcie kilka minut by odwiedzić nasze stoisko (duży biały namiot!), wypełnić ankietę i oświadczenie, a otrzymacie Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych badań.
Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia 😉

plakat stoiska rekrutacyjne projektu Wiem, Badam się, Zapobiegam planowane w 2022 r.