Stoiska rekrutacyjne projektu – bezpłatne badania kolonoskopii

Dodano: 06 lipca, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Uwaga! Uwaga! Rozpoczynamy już czwarty sezon naszych spotkań z bezpłatną ofertą badań kolonoskopii.
Przed nami kolejne dni (17, 22, 25 lipca 2021 r.) pod znakiem profilaktyki – możliwości skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, porad specjalisty ds. chorób nowotworowych oraz szansa zapisania się na bezpłatne badania kolonoskopii.
Tym razem widzimy się w Polanowie (Park Miejski); Sarbinowie (Samorządowe Centrum Kultury, ul. Leśna 2, Rosnowo – teren rekreacyjny/plaża). Dzięki uprzejmości organizatorów wszystkich lipcowych wydarzeń, naszą ofertę przedstawimy szerokiej grupie Mieszkańców powiatu koszalińskiego.
Spośród wielu zapewnionych przez Organizatorów atrakcji, znajdźcie kilka minut by odwiedzić nasze stoisko (duży biały namiot!), wypełnić ankietę i oświadczenie, a otrzymacie Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych badań wykonywanych w SP ZOZ MSWiA w Koszalinie (POLIKLINIKA, ul. Szpitalna 2).
Dla odwiedzających stoisko czekają również ciekawe publikacje, zdrowa przekąska.
Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia 😉

Plakat informacyjny zapraszający do stoiska rekrutacyjnego projektu Wiem, badam się, zapobiegam, w dniach 17,22,25 lipca 2021 na terenie powiatu koszalińskiego

plakat z informacja o wydarzeniu w Polanowie pn. Bezpieczne wakacje realizacja w Polanowie 17.07.2021 od godz. 16:00 w parku miejskim plakat z informacją o wakacyjnej oferta wydarzeń SCK w Sarbinowie od 29.06. do 31.07.2021 r. ul. Lesna 2