Spotkanie majówkowe z mieszkańcami Świeszyna

Dodano: 04 maja, 2023 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Podczas Rodzinnego Majowego Pikniku, realizowanego przez Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Świeszyno w dniu 3 maja 2023 r., spotkaliśmy się z mieszkańcami gminy i powiatu koszalińskiego, by po raz kolejny uświadomić jak ważna jest profilaktyka, poddawanie się badaniom. Zachęcaliśmy mieszkańców do skorzystania z oferty Powiatu Koszalińskiego – wykonywanie bezpłatnych badań kolonoskopii w ramach projektu „Wiem, Badam się, Zapobiegam…”. Każda osoba otrzymała materiały informacyjne, zapoznała się ze specyfiką badania. Osoby spełniające kryteria projektu deklarowały chęć wzięcia udziału w bezpłatnej kolonoskopii. Spotkaniu towarzyszył poczęstunek zapewniony w ramach projektu.
Plakat zapraszający na Rodzinny Majowy Piknik 3 maja 2023 o godzinie 12 w Świeszynie