Smaki obszarów wiejskich powiatu koszalińskiego – relacja z Festiwalu Smaków w Biesiekierzu

Dodano: 14 września, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Podczas wydarzenia plenerowego 11 września 2021 r. w Biesiekierzu pn. Festiwal Lowe – Festiwal Smaków oraz pożegnanie lata 2021   twórczość realizowaną podczas warsztatów prezentowały Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu koszalińskiego.
Na stoiku powiatu koszalińskiego można było podziwiać warsztatowe wyroby – mydełka, balsamy, sole kąpielowe, świeczki.
Wszystkie prezentowane na stoisku powiatu koszalińskiego produkty zostały wykonane przez uczestniczki warsztatów :  z zakresu zielarstwa, przypraw i ich zastosowania w kosmetologii naturalnej oraz w codziennej kuchni.
Uczestnicy wydarzenia z zaciekawieniem odwiedzali stoisko, testując i podziwiając wyroby. Koszalińska Telewizja Kablowa ujęła wydarzenie w reportarzu, zachęcamy do obejrzenia.