Smacznie i zdrowo pożegnaliśmy lato w Tymieniu (gm. Będzino)

Dodano: 06 września, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Za nami przedostatnia sobota IV edycji stoisk informacyjno – rekrutacyjnych projektu „Wiem badam się, zapobiegam…”, która upłynęła pod znakiem profilaktyki – możliwości skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, porad specjalisty ds. chorób nowotworowych oraz zapisania się na bezpłatne badania kolonoskopii. 4 września gościliśmy w Tymieniu (gmina Będzino) podczas wydarzenia pn. „A nam jest szkoda lata”, organizowanego przy Domu Ludowym (Tymień 43)
plakat zapraszający na wydarzenie A nam jest szkoda lata, które odbędzie się w dniu 4.08.2021 w Tymieniu
Dzięki uprzejmości organizatorów, naszą ofertę przedstawiliśmy szerokiej grupie Mieszkańców gminy i odwiedzających z terenu powiatu koszalińskiego. Kilkanaście osób wypełniło ankietę i oświadczenie, czyli podjęło pierwsze ważne kroki do skorzystania z bezpłatnych badań kolonoskopii, wykonywanych w SP ZOZ MSWiA w Koszalinie (POLIKLINIKA, ul. Szpitalna 2). Każdy odwiedzający stoisko otrzymał ciekawe publikacje, zdrową przekąskę.

Na ostatnie już w tym sezonie wydarzenie, na którym zapraszać będziemy do bezpłatnych badań, odbędzie się w Biesiekierzu na stadionie w dniu 11 września 2021 r. od godz. 14:00.
Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia 😉
Plakat zapraszający na Festiwal Lowe Festiwal Smaków oraz Pożegnanie lata 2021, które odbędzie się w dniu 11.09.2021 od godz. 14 na stadionie gminnym w Biesiekierzu