Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Skutki COVID-19 sparcie dla NGO

Dodano: 27 maja, 2020 | Autor: sylwia.wozniak@powiat.koszalin.pl

Działalność NGO,  a realizacja zadań publicznych w czasie  COVID-19

Już 2 czerwca 2020 r. o 16:00 zapraszamy Pełnomocników ds. współpracy z NGO i Organizacje Pozarządowe / Kluby Sportowe z terenu Powiatu Koszalińskiego na Webinarium.

Poprowadzi je Artur Gluziński, znany i ceniony ekspert w dziedzinie współpracy międzysektorowej. Spotkanie dotyczyć będzie zapisów Specustawy w odniesieniu do zadań zleconych (realizacji wskaźników, poniesionych kosztów, rozliczania i aneksowania umów), Tarczy Antykryzysowej dla III sektora i nowego programu Narodowego Instytutu Wolności dot. Wsparcia Doraźnego NGO’s w zakresie przeciwdziałania skutkom COVID-19.

W celu dołączenia do spotkania należy pobrać na komputer lub komórkę aplikację Zoom https://zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu do dnia 02.06.2020 r. do godziny 13:00, celem potwierdzenia zgłoszenia udziału w projekcie – tel. 697 141 849, e-mail: obywatelskie.ngo@gmail.com. Na podane adresy mailowe zostanie Państwu zwrotnie przesłana instrukcja, a w dniu spotkania  otrzymają Państwo „Meeting ID” (unikatowy numer spotkania) oraz hasło, dzięki którym możliwe będzie dołączenie do webinarium.

W imieniu realizatorów: Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Sucha Koszalińska, Powiatu Koszalińskiego i Gminy Sianów serdecznie zapraszamy!

Webinarium zorganizowane jest w ramach projektu „Obywatelskie NGO – szansą rozwoju Powiatu Koszalińskiego”.


Udostępnij: Facebook | Twitter