Dodano: 01 marca, 2019 | Autor: sylwia.wozniak@powiat.koszalin.pl

Prezentacja wiosennych kwiatów cebulowych

Samorządowe Centrum Kultury w Sarbinowie oraz Ogród Botaniczny w Niegoszczy zapraszają na prezentację „Wiosennych kwiatów cebulowych w naszych ogrodach”. Spotkanie odbędzie się 15 marca br. (18.00-20.00) w Sarbinowie, przy ul. Leśnej 2. Prezentacji dokona mgr inż. Paweł Kaźmierski specjalista w zakresie roślin ozdobnych. Słuchacze będą mogli zapoznać się z popularnymi gatunkami kwiatów wiosennych (narcyzów, krokusów, tulipanów botanicznych…) w nowych odsłonach oraz z wieloma innymi rzadkimi gatunkami (zawilców, ranników, szachownic, trójlistów, psich zębów…) możliwych do uprawy w naszych ogrodach. Dodatkowo dowiedzą się o tajnikach upraw roślin cebulowych, bulwiastych i kłączowych i ich zastosowaniu. Na koniec uczestnicy będą mogli zadawać pytania ekspertowi.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 94/711-01-51 lub e-mailowy biuro@scksarbinowo.pl.

Serdecznie zapraszamy!!! Wstęp wolny!!!