Rzeczyca Wielka Sołectwem Roku Powiatu Koszalińskiego

Dodano: 15 września, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

element graficzny logotypy finansujących jednostek wraz tekstem o źródle i programie pochodzenia środków

W ramach realizowanej przez Powiat Koszaliński operacji: Innowacyjne sołectwa-innowacyjna wieś II edycja 2022 w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2022-2023  dla Województwa Zachodniopomorskiego, której głównym celem operacji jest aktywizacja  i udział jak największej liczby sołectw z terenu powiatu koszalińskiego w rankingu  pn. „SOŁECTWO ROKU POWIATU KOSZALIŃSKIEGO”, wyłoniono zwycięzców przeprowadzonego konkursu, którego zwycięzcą została Rzeczyca Wielka uhonorowana tytułem Sołectwo Roku Powiatu Koszalińskiego !
Przedstawiamy najlepiej ocenione sołectwa !

Komisja Konkursowa powołana w dniu 26.07.2022 r. przez Starostę Koszalińskiego, dokonała oceny sołectw na podstawie zgłoszonych  formularzy rankingowych oraz formularzy konkursowych.

Zgodnie z regulaminem rankingu wraz z  konkursem pkt. 7.3 zostały przyznane nagrody pieniężne dla następujących sołectw:

I miejsce –wartość nagrody – 4 000,00 zł dla Sołectwa Rzeczyca Wielka oraz tytuł SOŁECTWA ROKU POWIATU KOSZALIŃSKIEGO

II miejsce – wartość nagrody – 3 000,00 zł dla Sołectwa Świeszyno

III miejsce – wartość nagrody – 2 000,00 zł dla Sołectwa Żydowo

Na kolejnych pozycjach rankingu sołectwa: Niekłonice, Wielin i Jacinki.

W sytuacji gdy do potwierdzenia wydarzenia, uczestnik konkursu nie dołączył materiału zdjęciowego, Komisja Konkursowa przyznawała pomniejszoną liczbę punktów.

Kolejny rok widzimy Wasze zaangażowanie oraz pracę włożoną w rozwój wsi i aktywizację jej mieszkańców!
Serdeczne gratulacje dla wszystkich sołectw biorących udział w rankingu.
To był kolejny udany rok Waszej pracy !

Plakat z informacja o wynikach sołectwo roku powiatu koszalińskiego 2022