A

Aktualności

Relacja z zawodów rangi regionalnej w Drużynowym Tenisie Stołowym

Dodano: 23 listopada, 2023 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

22 listopada 2023 Szkole Podstawowej w Suchej Koszalińskiej zostały przeprowadzone zawody rangi regionalnej w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W  rozgrywkach dziewcząt zwyciężyły uczennice z SP w Pieszczu. Drugie miejsce zajęła drużyna ze szkoły Dobrzycy. Trzecie Miejsce zajęły zawodniczki z SP w Łubowie, zaś na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z SP1 z Połczyna Zdroju.

W rozgrywkach chłopców złoto zdobyli uczniowie ze szkoły nr 1 z Połczyna Zdroju. Srebro i awans na zawody wojewódzkie wywalczyli uczniowie z  Pieszcza. Brązowe medale otrzymali chłopcy ze Szkoły Katolickiej w Koszalinie. Natomiast tuż za podium stanęła drużyna z SP Sucha Koszalińska. Piąte miejsce zajęli uczniowie z SP 1 w Szczecinku.