Relacja z XIX Wojewódzkich Igrzysk Sportowo Rekreacyjnych LZS w Resku

Dodano: 08 października, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

2 października 2021 r.  w Resku odbyły się XIX Wojewódzkie Igrzyska Sportowo- Rekreacyjne Ludowych Zespołów Zachodniopomorskie Igrzyska mieszkańców miasteczek i wsi.
Zawodnicy reprezentujący Powiat Koszaliński – LZS Koszalin, zdobyli historyczne I miejsce! Zawody były przeprowadzone bardzo profesjonalnie, a zaplanowane konkurencje, to m.in.: siatkówka kobiet i mężczyzn, wielozadaniowy tor przeszkód, szachy kobiet i mężczyzn, tenis stołowy, rzuty do kosza kobiet i mężczyzn, zawody siłowe (podnoszenie ciężarka, pchnięcie kulą, skok w dal z miejsca, marsz magazyniera, strzały do bramki 1×1 m piłką nożną, bule, bieg sztafetowy 4x200m oraz bardzo widowiskowa konkurencja i budząca największe emocje – przeciąganie liny. Zdobyty przez reprezentację puchar został przekazany na ręce Starosty Koszalińskiego Mariana Hermanowicza.