Relacja z V walnego Zjazdu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych

Dodano: 28 lutego, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

26 lutego 2022 r. w sali wiejskiej w Giezkowie odbył się V walny Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, gdzie podsumowano 5-cio letnia kadencję Zarządu Powiatowego Związku OSP RP i wybrano nowe władze na następną kadencję. Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego został, ponownie wybrany dh. Roman Budynek z OSP Stare Bielice, V-ce prezesami zostali: dh. Bartek Góral OSP Będzino, dh. Bogusław Czarnecki OSP Sieciemin, dh.Łukasz Nojman OSP Niedalino, dh. Ireneusz Bednarczyk OSP Kłanino, sekretarzem został dh.Piotr Kabata OSP Sianów, skarbnikiem dh.Stanisław Rakowski -Koszalin. W zjeździe uczestniczył Starosta Koszaliński Marian Hermanowicz,  wójt gminy Świeszyno Ewa Korczak, Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP generał Marek Kowalski, Komendant Miejski PSP st.bryg . Mirosław Pender. Podczas uroczystości sztandar jednostki OSP Osieki udekorowano Srebrnym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa za wkład jednostki w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom miejscowości gminy i powiatu.

Relacja wraz ze zdjęciami została przekazana do publikacji przez R. Budynek