Relacja z Powiatowego Festiwalu Piosenki Angielskiej

Dodano: 10 maja, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

I Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej dla Przedszkoli i Oddziałów Przedszkolnych Let’s Sing In English cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 58 uczestników i uczestniczek z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z Powiatu Koszalińskiego:  Szkoła Podstawowa w Szczeglinie, Przedszkole Gminne w Polanowie, Przedszkole Gminne w Parnowie, Przedszkole „Promyki Bałtyku” w Mścicach, Przedszkole Gminne w Świeszynie, Przedszkole w Bobolicach, Przedszkole w Mielnie, Przedszkole Samorządowe w Rosnowie oraz  z Miasta Koszalin Przedszkole Nr 21. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek, najlepsze placówki nagrodzone w festiwalu otrzymały puchary.

Wsparcia merytorycznego podczas prac jury udzielała Pani Bogna Jaśkiewicz nauczycielka muzyki, rytmiki , wychowania przedszkolnego, nagrodzona najpiękniejszym głosem nauczycielskim w Polsce, a także Pan Krystian Kolanowski filolog języka angielskiego i rosyjskiego, bibliotekarz. Opiekunką festiwalu była Pani Marta Schmidt. Jeszcze raz serdecznie wszystkim uczestnikom gratulujemy. Mając nadzieję na kontynuację festiwalu w latach kolejnych, już zachęcamy do regularnych ćwiczeń i aktywnego udziału.