A

Aktualności

Relacja z Mistrzostw Powiatu Koszalińskiego drużynowym tenisie stołowym

Dodano: 10 listopada, 2023 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

9 listopada 2023 r. w Szkole Podstawowej w Suchej Koszalińskiej zostały rozegrane eliminacje powiatowe w tenisie stołowym. Rywalizacja odbyła się w kilku kategoriach. W Igrzyskach Dzieci wśród dziewczynek zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Dobrzycy. Drugie miejsce zajęła szkoła z Rosnowa. Natomiast uczennice z SP w Suchej Koszalińskiej uplasowały się na trzecim miejscu.
W chłopcach w tym przedziale wiekowym złote medale wywalczyli uczniowie z SP nr 2 Sianowie. Srebro zdobyli zawodnicy z SP w Dobrzycy. Brąz przypadł drużynie z SP w Rosnowie.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w dziewczętach zwyciężyły uczennice z SP w Dobrzycy. Drugie miejsce zajęła drużyna ze szkoły w Dąbrowie.

W chłopcach w IMS złoto zdobyli uczniowie ze szkoły w Suchej Koszalińskiej. Ze srebrem zawody ukończyła drużyna z SP w Dobrzycy.

Gratulujemy! i trzymajmy kciuki za mistrzowskie drużyny powiatu koszalińskiego,  gdyż to one będą nasz powiat reprezentować podczas zawodów rangi regionalnej.