Relacja z meczu UKS Victoria SP2 Sianów / UKS Olimpia Szczecin

Dodano: 17 maja, 2023 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

W Sianowie miał się odbyć półfinał 1B Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 . Niestety z zapowiadanych 4 drużyn stawiły się tylko dwie, UKS Olimpia Szczecin i gospodynie UKS Victoria SP 2 Sianów. Z nieznanych przyczyn nie stawiły się: AZS UAM Poznań oraz Promień Żary. W tej sytuacji rozegrany został tylko jeden mecz pomiędzy UKS Victoria SP2 Sianów a UKS Olimpią Szczecin. Mecz był bardzo wyrównany ale szczecinianki za sprawą Martyny Raduckiej wygrały 1:0 i to one zajęły pierwsze miejsce i zrewanżowały się za wcześniejsze porażki na szczeblu finału województwa zachodniopomorskiego. Trenerką ekipy szczecińskiej była Daria Sokołowska.
Organizatorzy półfinału zadbali o okolicznościowe puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Zawody prowadziła Joanna Pondo, a asystowały jej sędziny ostatniego meczu Pogoni Szczecin z UKS SMS Łódź.

W zespole Victorii SP2 Sianów prowadzonej przez Klaudię Majerczak wystąpiły: Zuzanna Kaczorowska, Julia Kaczorowska, Zuzanna Perz, Oliwia Kulesza, Milena Waleńska, Nadia Tomkowska-Matusiak, Małgorzata Capar, Kaja Chojnowska, Hanna Grochowska, Kornelia Arabasz, Julita Dobrzańska, Katarzyna Cybul, Roksana Markowska.  Sianowianki były osłabione brakiem dwóch najlepszych zawodniczek : Martyny Ryncewicz i Adrianny Urbaniak.

Foto i info relacja Jędrzej Bielecki