Relacja z Festynu Rodzinnego w Mścicach

Dodano: 13 czerwca, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

10 czerwca 2022 r. w Przedszkolu „Promyki Bałtyku” w Mścicach odbył się coroczny Festyn Rodzinny „Spotkanie pokoleń” dla całej społeczności przedszkolnej i okolicznych mieszkańców. Dzieci miały zapewnione liczne atrakcje: zamki dmuchane, zdjęcia z motorami, malowanie buzi, zamykanie w bańkach. Największą niespodzianka dla dzieci był Cyrk „Luna”, który zachwycił wszystkich uczestników spotkania. Festyn uatrakcyjniły również występy artystyczne dzieci z grup przedszkolnych, pokaz taneczny absolwentów przedszkola ze szkoły tańca King Dance, konkursy, pokaz karate UKS Karate Kanku Tymień. W części gastronomicznej królowały zapiekanki, ciasta, pierogi, gofry i oczywiście potrawy z grilla. Pogoda dopisała i wszyscy spędzili miło czas podczas wspólnej zabawy.