Relacja z Festynu Rodzinnego „Spotkanie pokoleń” w Mścicach

Dodano: 20 czerwca, 2023 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

16 czerwca 2023 r. w Przedszkolu „Promyki Bałtyku” odbył się coroczny Festyn Rodzinny „Spotkanie pokoleń” pod hasłem „Zdrowa rodzina”. Wydarzenie zostało objęte honorowym Patronatem Starosty Koszalińskiego. Spotkanie zintegrowało społeczność lokalną, która licznie przybyła i chętnie brała udział w przygotowanych animacjach i zabawach sportowych. Wielkie emocje wzbudziły występy artystyczne przedszkolaków i żłobkowiczów, które w barwnych strojach dały popis swoich umiejętności. Dodatkową atrakcją były dmuchańce dla dzieci, malowanie twarzy, popcorn, wata cukrowa, lody, kącik plastyczny, gdzie dzieci malowały kamienie, szaleństwa wielkich baniek mydlanych oraz możliwość przejażdżki odrestaurowanym autem strażackim i zwiedzenie nowoczesnego, olbrzymiego traktora.