Rekreacyjnie, profilaktycznie w Rosnowie 25.07.2021

Dodano: 11 sierpnia, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

25 lipca 2021 r. w Rosnowie (gm. Manowo), spotkaliśmy się z mieszkańcami gminy i okolic by przedstawić ofertę projektu „Wiem, badam się, zapobiegam – badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego”, w którym wykonywane są bezpłatne badania kolonoskopii. Podczas różnorodnych atrakcji zaplanowanych przez organizatora na terenach rekreacyjnych przy plaży oraz przy Szkole Podstawowej (mammobus, krwiobus), rodziny chętnie korzystały z bezpłatnych porad wykwalifikowanego dietetyka. Kilkanaście osób po rozmowie ze specjalistą ds.chorób nowotworowych, wypełniło ankietę wraz z oświadczeniem i zostało zaproszonych do udziału w bezpłatnych badaniach kolonoskopii. Z ofertą bezpłatnych badań odwiedzamy co roku (od czterech lat) każdą gminę powiatu. Świadomości i chęci dbania o własne zdrowie jest u naszych mieszkańców coraz więcej, co nas bardzo cieszy. Każda osoba odwiedzająca stoisko otrzymała niezbędne informacje dot. badania, ankietę zgłoszenia na badanie wraz z oświadczeniem, publikacje jakie do tej pory ukazały się w projekcie, a także obejrzała film informacyjno – promocyjny wyświetlany podczas promocji projektu przez cały dzień. Serdecznie dziękujemy za wspólnie dotychczas spędzone weekendowe dni i zapraszamy ponownie! Najbliższe wydarzenia już we wrześniu! Zapraszamy!
namiot informacyjno promocyjny projektu Wiem, badam się, zapobiegam namiot informacyjno promocyjny projektu Wiem, badam się, zapobiegam namiot informacyjno promocyjny projektu Wiem, badam się, zapobiegam  namiot informacyjno promocyjny projektu Wiem, badam się, zapobiegam namiot informacyjno promocyjny projektu Wiem, badam się, zapobiegam namiot informacyjno promocyjny projektu Wiem, badam się, zapobiegam