Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości

Dodano: 02 kwietnia, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Starostwo Powiatowe w Koszalinie ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej  budynkiem mieszkalnym, oraz trzema budynkami gospodarczymi, położonej w Cewlinie gmina Manowo, oznaczonej jako działka nr 98/4 o powierzchni 0,3716 ha. Kształt działki regularny, działka ogrodzona, częściowo zagospodarowana, uzbrojona w sieć wodociągową, energetyczną i gazową.
Budynek mieszkalny jednorodzinny murowany, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony o powierzchni zabudowy 218 m2.  Powierzchnia zabudowy trzech budynków gospodarczych wynosi razem 386 m2.  Szczegółowe informacje dotyczące przetargu, oraz stanu nieruchomości znajdą Państwo w ogłoszeniu o II przetargu ustnym nieograniczonym na stronie bip.powiat.koszalin.pl oraz pod numerem telefonu 947140170 w godzinach 8:00-15:00.

zdjęcie obiektu objętego przetargiem