Przegląd Kultury Ludowej Pomorza. Konkurs Kapel i Zespołów Ludowych

Dodano: 10 sierpnia, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk zaprasza do udziału w Przeglądzie Kultury Ludowej Pomorza- Konkursie Kapel i Zespołów Ludowych realizowanym w ramach projektu pod nazwą „EtnoSwołowo 2022 – Przegląd Kultury Ludowej Pomorza”.
Celem programu EtnoPolska jest tworzenie warunków dla wzmacniania lokalnej tożsamości kulturowej i uczestnictwa w kulturze, szczególnie w małych ośrodkach. Wspiera unikatowe zjawiska folkloru wiejskiego i miejskiego, wpływające w istotny sposób na wzrost kapitału kulturowego, aktywizację i podniesienie poziomu integracji społecznej na obszarach o utrudnionym dostępie do dóbr kultury.
szczegółowe informacje / regulamin/ karta zgłoszeń
Plakat Etno Swołowo przegląd kultury ludowej pomorza konkuru dla kapel i zespołów ludowych w dniu 10 wrzesnia 2022 w Swołowie zagroda nr 15 od godziny 12